• وبلاگ : ديده بان
 • يادداشت : تكرار بني صدر ...؟!
 • نظرات : 2 خصوصي ، 6 عمومي
 • ساعت دماسنج

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + مي مي 

  امروز مقام معظم ولايت {دوشنبه}فرمودند. به کساني که خود را بازيچه اي غربيها کردند.گفتند وقتي كار غربيها با شما تمام شد مثل دستمال شما را دور مي اندازند.ياد تحليل شما افتادم كه در سايت گذاشتيد كه گفته ايد با دستمال كثيف نمي شود جاي را تميز كرد.

  + مي مي 
  تا تو .توها و شماها هستيد.گنده تر از اينها هم چيزي نيستن.......... يادم هست مقام ولايت فرمودند امريكايها خواب برگشت به ايران را به گور خواهند برد
  + بيتا 

  سلام

  نوشته هاي خوبي دارين !باهاتون موافقم

  در اين مورد كه آقاي موسوي قصدشون آوردن زن به داخل سياست كشور بود كاملا با ايشون مخالف بودم

  خدا رو شكر كه .....

  قطعا نگاه حضرت مهدي (عج) بامردم ما بود .

  پست قبل هم كه درباره ي نماز جمعه ي رهبر کبير اسلام بود خيلي خوب بود

  در پناه حق سلامت و نيکوکار باشيد

  ( خصوصي )

  سلام

  ?باز هم قصه ولي است. روزي علي (ع) در ميان مردم بود و جانشين به حق رسول الله اما چرا علي در بين مردم بود اما بعضي از مردم او را از ياد برده بودند؟
  آيا امروز قدر گنجي همچون ولايت را ميدانيم؟ حتما شنيده ايد براي رسيدن به كمال بايد به ولايت تمسك جست . و براي نيل به ولايت بايد ابتدا ضرورت امام شناسي را بدانيم و بشناسيم . ضرورتي که در روزهاي سخت و بحراني مانند همين روزها بخوبي درک کرده ايم.
  در آستانه ميلاد مولود كعبه ايم .
  اگر آماده ايد بسم الله : فراخوان وبلاگي علويون – لطفا خصوصي بماند . اگر خواستيد شما هم خصوصي دعوت كنيد. يا علي

  سلام جناب معنوي. اين چه حرفيه كه مي زنين. اينا نياتشون پاكه و متعالي.... اهدافي مثل آزادي بي حد،‏ بي بند وباري،‏ مسلط كردن آمريكا و انگليس بر مملكت،‏ ساقط كردن ولايت فقيه و ... ولي زهي تصور محال... مردم و رهبري محكم ايستاده اند...

  سايت هم سر بزني بد نيستا. با اين هجمه اي كه بعضي بچه ها راه انداختند توي سايت.

  مويد باشي.

  يکي از مهم ترين نکته اي که در پيام امام خميني ( رضوان الله عليه ) به مناسبت شهادت دکتر مصطفي چمران بسيار مورد دقّت است اين ميباشد که حضرت امام در اين پيام فرمودند: چمران عزيز با عقيده ي پاک خالص غير وابسته به دستجات و گروههاي سياسي،و عقيده به هدف بزرگ الهي،جهاد را در راه آن از آغاز زندگي شروع و به آن ختم کرد.


  اين دور انديشي حضرت امام به خوبي نشان داد که بيشتر حوادث تلخ زمان حيات پر برکت ايشان سر از دستجات و گروههاي سياسي در مياورد و به همين خاطر بود که دستور انحلال تنها حزب پاک، يعني حزب جمهوري اسلامي را داد تا چهره ي کثيف ديگر احزاب به خوبي نمايان شود و همچنين چهر ه ي پاک حزب جمهوري اسلامي مخدوش نشود و از همه مهمتر نفوذ برخي از افراد غير پاک به اين حزب از دلايل انحلال آن بود.


  در زمان کنوني و بعد از رحلت حضرت امام تمام حوادث تلخ ازجمله: کوي دانشگاه،قتل هاي زنجيره اي،روزنامه هاي زنجيره اي،توهين عدّه اي از نمايندگان دوره ي ششم مجلس به مقام معظم رهبري ( مدظلّه العالي ) مبني بر نوشيدن جام زهر به مانند امام و... همه و همه سر از دستجات و گروههاي سياسي و احزاب در مي اورد.


  حالا خواننده ي گرامي! اگه يه کم سر مبارک را بالا بياري و از بالا به حوادث اخبر و اين اغتشاشات به بهانه ي تقلّب در شمارش آرا رو نگاه کني متوجّه ميشي که همه سر از همين دستجات و گروههاي سياسي و احزاب در مي آورد!


  احزاب اگر خوب هم باشند باز هم منافع خودشون رو در نظر ميگيرند نه نظام جمهموري اسلامي ايران را، تنها حزبي که به طور دقيق با نظام جمهوري اسلامي پيش ميرفت همان حزب جمهوري اسلامي بود که نماينده نظام جمهوري اسلامي بود.