سفارش تبلیغ
صبا ویژن

89/4/11
3:19 عصر

سخنی با وبلاگنویسان ارزشی!

بدست اسماعیل معنوی در دسته وبلاگنویسان، ارزشی

گاهی پرداختن بیش از حد به یک موضوع موجب افزایش اهمیت آن می شود.

جلبک های گندیده یا همان فرقه سبزک بخوبی در بین مردم رسوا شدند و یقینا یکی از مهمترین عوامل این رسوایی تلاش های شبانه روزی بر و بچه های وبلاگنویس ارزشی بود. بچه هایی که بدون هیچ ادعا و در عین مظلومیت که گاهی حتی کمیته فیلترینگ هم نمیی دیدشان برای لبیک به ندای امام خامنه ای از جان و دل مایه گذاشتند. خدا قوت ... بچه ها دمتون گرم. گل کاشتین. یادمه یه روزی وقتی جلبک ها یاری نیوز رو افتتاح کردند با خودم گفتم با این سایت دیگه توی فضای مجازی کارمون ساختست ولی شما گلبرگ ها در مقابل اون شبیخون ، دختر و پسر مردانه ایستادید. کاش قدری از منزلتتان هم نصیب این برادر کوچکتان می شد.

همین چند وقت پیش که برای دیدار با امام قلب ها امام خامنه ای عازم تهران شدم واقعا یک نشاط و لبخند زیبایی در چهره حضرت ماه دیده می شد و من یقین دارم گوشه ای از این لبخند برای شب نخوابی های شما رفقای ارزشیست. بنظر من چهره های مختلف سیاسی مذهبی باید از شما وبلاگ نویس ها تقدیر می کردند البته همایش هایی هم در این خصوص برگزار شده.

اما رفقا حرف من اینه که با گذشت این مدت و رسوایی کامل جلبک های گندیده، بهتر نیست محوریت مطالب و سمت و سوی وبلاگ ها را عوض کنیم؟ تا کی قرار است عکس های اغتشاشات را بزنیم؟ تا کی می خواهیم کاریکاتورهای این آدم های بی ارزش را ترسیم کنیم؟

بهتر نیست محوریت جریان وبلاگ های ارزشی به سمت تحلیل بیانات آقا برود؟  بهتر نیست در زمینه بازخوانی خط امام کار کنیم؟ من منتظر نظرات شما هم هستم.

پاورقی:.....................................................

 خودم