سفارش تبلیغ
صبا ویژن

88/4/27
3:10 صبح

نامه سرگشاده من به اوباما...

بدست اسماعیل معنوی در دسته اوباما

آقای اوباما سلام.

شاید برخی بر من خرده بگیرند که چرا به تو سلام می کنم. اما باید عرض کنم که ما مسلمانان اهل احترام و ادب هستیم و البته این ارمغان دین مبین اسلام برای همه بشریت است.

.وقتی برای اولین بار رنگ سیاه چهره ات را دیدم گمان کردم تو هم مانند بسیاری از هموطنانت که به جرم سیاه بودن سال ها از جانب حاکمانشان مورد بی مهری قرار گرفته اند ، از این فرآیند برده داری مدرن خسته شده ای گمان می کردم تو هم دیگر طاقت مشاهده تصاویر ضرب و شتم سیاه پوستان امریکایی توسط اف بی آی را نداری... در ذهنم قلبی سفید هرچند لکه دار برایت مجسم کردم . اینگونه می پنداشتم که در آخرالزمان حاکمی متفاوت با دیگران بر سرزمین امریکا که همواره تحت نفوذ شبکه های ثروت و قدرت صهیونیستی بوده سلطه یافته است.

اما حیف که این تصورات چند صباحی بیش دوام نیاورد.وقتی تحریم ها را علیه ایران تمدید کردی وقتی همان حرف هایی را که لابی صهیونیست برای بوش دیکته می کرد تو هم نوشتی به حقیقت درونت پی بردم و بخوبی دستان آهنین در دستکش های مخملی را احساس نمودم.

امروز قلم بدست گرفته ام تا برای شماهایی بنویسم که به این تحولات اخیر ایران دل خوش کرده بودید شمایی که گمان می کردید مردم ایران درمقابل انقلاب و نظام خود می ایستند.

جناب اوباما شما بهتر می دانی که نه امریکا و نه هیچ یک از هم پیاله هایتان حتی در خواب هم نمی توانند مشارکت 85درصدی مردم را در انتخابات های خود تصور کنند و حال اینکه مردم ایران در شرایطی که هیچ کس انتظار آن را نداشت به ندای هل من ناصر...مقتدای خویش لبیک گفتند . لبیکی که آنقدر رسا و دندان شکن بود که بتولند آزادی دیپلمات های ایرانی را در پی داشته باشد. لبیکی که آنقدر طنین انداز بود که بتواند لحن هیلاری را 180درجه عوض کند و بازهم گزینه گفتگو را درمقابلتان قرار دهد آری شما گزینه دیگری ندارید که بخواهید به آن فکر کنید.

این جوانانی که هر کدام نظر و حرفی برای خود دارند هرگونه لباس و ظاهری هم که داشته باشند اگر رهبر و پیشوایشان امر کند فارغ از هرگونه جناح و دسته به تکلیف ملی و دینی خود عمل می کنند و شما چه می دانید که حسین کیست؟ کجا از اعجاز یک یاعلی اگاهید؟ اینها بزرگ شدگان عاشورا و تاسوعا هستند! این ها هر ساله گوهر وجودشان را در صدف اعتکاف و رمضان و قدر قوت می بخشند. آری اینان دختران و پسران سرزمین شلمچه و دوکوهه اند . مگر رزم آوری های پدرانمان را به خاطر ندارید که چگونه خواب را از چشمانتان ربودند؟

«واما این خطوط پایانی را برای تو می گویم مولای من ای خامنه ای، حسین را یک عباس بود و تورا یک ملت عباس!»

اوباما