سفارش تبلیغ
صبا ویژن

88/12/15
1:56 صبح

حرف های بی ربط نماینده چپی ها در رو به فردا!

بدست اسماعیل معنوی در دسته رو به فردا

برنامه رو به فردا که توانسته مخاطبین گسترده ای جذب نماید شب گذشته هم بی حاشیه نبود، گویا قرار است هر هفته نکته ای در این نشست خبرساز شود.

با شروع برنامه متوجه شدم که یامین پور نگران است و تمرکز لازم در ادای کلمات را از دست داده، بعد از لحظاتی مشخص شد که این نگرانی بدلیل عدم حضور نماینده جریان دوم خرداد در برنامه است.نصیرپور که ظاهرا گوشی موبایلش هم شارژ تمام کرده بود به برنامه نیامد تا مهدی کوچک زاده به تنهایی وظیفه اجرا را بدوش بکشد. هرچند به برخی حرفهای کوچک زاده نقد وارد بود اما درکل توانست مفید واقع شود.در دقایق پایانی اقای نصیرپور گوشی موبایل خود را شارژ کرد و بصورت تلفنی در استودیو حاضر شد. این یک تاکتیک رسانه ای است که فرد در پایان برنامه سوالات و شبهاتی مطرح نماید که فرصت لازم برای جواب دادن به آن نباشد اما نصیرپور به علت شتابزدگی و پرسیدن سوالی بی ربط از کوچک زاده «شما در انتخابات مجلس چندتا رای آوردید؟!!!» دستش خیلی زود رو شد و این تاکتیک را نتوانست اجرا کند. در ادامه اما در حالیکه کوچکزاده بیش از یک ساعت بصورت مستدل و منطقی عملکرد آقای هاشمی و محمدخاتمی را نقد کرده بود نصیرپور اینان را با القاب آیت الله و حجت الاسلام خطاب کرد و گویی این قسمت برای مردم بیشتر شبیه طنز بود که خاتمی را با عنوان حجت الاسلام خطاب کنند!

از نگاه حقیر این برنامه بیش از هرچیز مستدلل بودن و منطقی بودن جریان اصولگرا و شانتاژکار بودن اکثریت جریان چپ را مشخص کرده است.